Obchodní podmínky

  1. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí obecně závaznými právními předpisy České republiky a těmito všeobecnými obchodními podmínkami (se subsidiární platností zákona č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, v platném znění, a to zejména ustanoveními o spotřebitelských smlouvách). Všechny ceny internetového antikvariátu jsou uvedeny v Kč a jsou uvedeny včetně DPH.
  2. Při zaslání poštou na dobírku předáváme dopravci do 7 pracovních dnů ode dne našeho potvrzení mailem, v případě platby na účet do 7 pracovních dnů od připsání platby na náš účet.
  3. Kupující/spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky, zásilku můžete do 14 dní vrátit zpět ve stejném stavu, dobře zabalenou a pojištěnou. Prodávající si vyhrazuje právo na odstoupení od smlouvy s kupujícím bez nároku jakékoli ze stran na odstupné.
  4. Záruku na prodávané zboží prodávající poskytuje dle obecně závazných právních předpisů.
  5. Poštovné a balné činí 150,- Kč při platbě převodem z účtu. V případě objednávky nad 2000,- Kč (cena nezahrnuje dopravné) dopravné a balné neúčtujeme. Poštovné do ciziny je individuální (o jeho výši budete informováni před odesláním objednávky).